Сценарії ідеальних відносин

сімейні відносини Чи є у вас з коханим шанс стати ідеальною парою? Вибери з запропонованих психологами сценаріїв той, який більше нагадує ваші відносини, і оціни перспективи!
Крім гострих почуттів і пристрастей в науці сімейного життя мають значення і ті ролі, які ви готові грати. Успіх чекає тих, чиї “персонажі” добре доповнюють один одного.
Свинарка і пастух. Або журналіст і фотограф, або бухгалтер та приватний підприємець, чи співачка і акомпаніатор. Словом, будь-тандем, який ви можете утворити у професійній сфері, благотворно позначиться і на сфері серцевого. Відчуття ліктя, довіри до партнера і безліч спільних планів – що ще треба для щастя і гармонії!
Зоряний приклад: Валерія та Йосип Пригожин – що б робила талановита співачка без впливового продюсера?

Татко і малятко. Мова не стільки і не тільки про паспортний вік закоханих, скільки про бажання одного з них опікати і виконувати всі забаганки іншого. Від підопічного потрібна повна безпорадність у всіх побутових питаннях, вміння бути вдячним і зворушливим і здатність заглушити відчуття власної гідності до рівня “білого шуму”.
Зоряний приклад: Примадонна нашої естради Алла Пугачова, відома своєю пристрастю до чоловіків набагато молодший за неї, дала путівку в життя всім своїм юним протеже.

Куди голка, туди й нитка. Якщо один у вашій парі сяє як сонце, бризкає ідеями і сповнений планів, а другий не втомлюється захоплюватися активністю першого і з захопленням підтримує будь-яке починання, вашому союзу можна позаздрити. Головне – не заважати зірку за покликанням вдосталь купатися у світлі прожекторів, якщо їй це необхідно, і скромно чекати осторонь, поки він сам тебе не покличе. Якщо твій МЧ яскрава натура і притягує десятки дівочих поглядів, не розпалюйся даремно. Пам’ятай: принц у результаті вибрав тебе своєю попелюшкою.
Зоряний приклад: коли голлівудським зіркам Метту Деймону і Ніколасу Кейджу набридли капризи світських красунь, вони взяли і одружилися з офіціантками. І між іншим, цілком щасливі!

Як не крути, але ми не пара …
Відносини між вами постійно напружені і сварки виникають по самому дріб’язкового приводу? Виною тому можуть виявитися не проблеми на роботі і не глибоко заховане невдоволення один одним, а звичайна несумісність.

Хто головний? Любов двох лідерів незмінно перетворюється на битву без переможця. Кожен зі шкіри геть лізе, намагаючись довести, що саме він крутіший, розумніше, сильніше, талановитіші і т.д. Як говорить приказка, першим поступається той, хто мудріший, але саме мудрості вам обом і не вистачає …
Зоряний приклад: поки Гай Річі дозволяв своїй знаменитій дружині Мадонні грати першу скрипку, відносини в їх родині були безхмарними. Але варто було йому пару раз не погодитися зі норовливої білявкою і взагалі нагадати про існування власного “я”, ідилія упала, як картковий будиночок.

Стратегія і тактика. Короткострокова мета у вас одна – отримати взаємне задоволення від товариства один одного. А ось довгострокові цілі можуть виявитися полярно різними – наприклад, ти мрієш про міцну сім’ю, а він – про холостяцького життя в оточенні таких же вільних приятелів. Перша ознака вашої різнонаціленності – бурхлива сварка, якій кожен раз закінчуються всі розмови про ваш спільне майбутнє.
Зоряний приклад: сексапільна розкрадачка гробниць Анджеліна Джолі на відміну від своєї героїні завжди тяжіла до простих сімейних радощів і мріяла про купу малюків. Мрія збулася лише з третьої спроби – попередники Бреда Пітта, екс-подружжя Джолі Джонні Лі Міллер і Біллі Боб Торнтон, і чути нічого не хотіли про міщанському побут і дітей. Результат був один: Джолі пішла від таких чоловіків, що не хотіли стати дорослими.

Хто з дому, хто в будинок. Ти любиш вечірки, а твій чоловік упертий домосід? Можна, звичайно, йти на взаємні поступки, але рано чи пізно це набридне одному з вас. Боротися з екстраверсією або інтроверсією (своєї або чужої) марно – це не примха і не погана звичка, а ще одна риса людської особистості.
Зоряний приклад: Курт Кобейн і Кортні Лав були однією з найбільш неоднозначних пар ХХ століття. Вони любили один одного, але постійно сварилися, у тому числі через непомірне пристрасті Кортні до тусовок і алкоголю.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок