Чим краще годувати кота – сухим кормом або натуральними продуктами?

Ставши вперше власником чарівного кошеня багато людей не знають, чим його годувати. Тобто важко у виборі між натуральними продуктами і сухим кормом. Звичайно, дане питання заслуговує на увагу, але спочатку необхідно визначитися з тим, що категорично не можна давати котам. По-перше, не можна годувати чотириногого вихованця зі «свого столу». В першу чергу заборона стосується смажених і копчених продуктів, солодощів. Наприклад, навіть одна плитка шоколаду може стати смертельною для кішки.
Тепер, що стосується натуральних продуктів або сухого корму. Що ж краще вибрати з цього, а може взагалі і те, і інше? Проте поєднувати сухі корми і натуральні продукти не можна! При виборі способу годування тварини багато залежить від господаря і його способу життя. Якщо людина багато часу проводить вдома і у нього є можливість і бажання готувати своєму улюбленцю їжу, то краще зробити вибір на користь натуральних продуктів.
При цьому, слід зазначити, що кота треба годувати тільки якісними продуктами. Потрібно купувати свіже м’ясо, варити яйця, давати сир і сметану. Можна почитати спеціальні книги по годівлі котів і скласти приблизне меню. Згодом методом проб і помилок вже стане ясно, що подобатися чотирилапому улюбленцю, а що – ні. Не можна економити на своєму вихованцеві, купуючи в магазині дешеві обрізки. Адже від правильного і якісного харчування безпосередньо залежить здоров’я кота і його тривалість життя. Більшість господарів погодяться, що хотіли б якомога довше бачити свого друга здоровим і щасливим.
Однак не всі власники кішок можуть проводити вдома багато часу і спеціально готувати їжу для свого вихованця. У цьому випадку варто зробити вибір на користь сухого корму. Але і тут теж не все просто. Варто відмовитися від придбання дешевих кормів економ-класу. Зрозуміти, які корми відносяться до економ-класу можна легко з їх дешевою ціною. Крім того, ці корми досить часто рекламують по телебаченню. Однак не варто вірити рекламі і навіть словами господарів котів-чемпіонів, сказаних з екрану, так як за гроші можна сказати в ролику про що завгодно.
Якщо господар планує годувати свого котика сухим кормом, то йому необхідно знати, що тварина повинна завжди мати доступ до свіжої води. Крім того, сухі продукти не можна поєднувати з деякими іншими продуктами, наприклад, молоком. Та й, взагалі, котам не рекомендується давати молоко. Таким чином, оптимальний варіант – сухий корм та постійний доступ до води.
Трапляється так, що тварина потребує якогось певного виду корму. Зокрема, це може бути корм для кастрованих котів. При годуванні кастрованого кота звичайним кормом, у нього може розвинутися сечокам’яна хвороба. Якщо її вчасно не виявити, то кота досить складно врятувати. Також існують корми для кішок, що живуть постійно в квартирі, корми для породистих кішок і так далі. Найкращими є корму навіть не преміум класу, а супер-преміум класу.
Так, що вибір корму для кота залежить від способу життя господарів, але найголовніше – це не економити на свого улюбленця.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок