Міккі Рурк та його правила життя

Один з найвідоміших забіяк Голлівуду, Міккі Рурк, уроджений Філіп Андре Рурк молодший, з’явився на світ 16 вересня 1952 року в Schenectady, штат Нью-Йорк.
Коли Міккі було 6 років, його батьки розійшлися, і мати з дітьми переїхала у Флориду, в передмістя Маямі.
Його мати повторно вийшла заміж, але стосунки з вітчимом у Міккі не складалися. Він став часто пропадати на вулиці, у нього з’явилися нові знайомі – не завжди люди з чистим минулим. Можливо, у ті роки і сформувався його нетовариська, вибуховий характер.
У дитинстві Міккі захопився боксом (і досяг в цьому виді спорту певних успіхів), грав у шкільній команді з бейсболу. Але коли лікарі порадили йому на час зав’язати з боксом, він раптово відкрив для себе театр – і ще під час навчання він пробує себе в якості актора в шкільних спектаклях.
Вирішивши зробити кар’єру актора, Міккі в 1975 році відправляється в Нью-Йорк, де вступає в акторську студію Лі Страсберга.
Він береться за будь-яку роботу, щоб заробити на життя, віддаючи всього себе на репетиціях в театрі.
Проживши в Нью-Йорку кілька років, Рурк прямує до Лос-Анджелеса.
Його перша роль була непристойно маленькою, але зате в картині, в якій грали Ден Ейкройд і Джон Белуші, а режисером був сам Стівен Спілберг.
Ролі його поступово ставали все більше і значніше.
Зі своєю першою дружиною Деброй вони познайомилися на зйомках одного з фільмів.
Шлюб був недовгим – через три роки пара розлучилася, а адже Рурк вже хотів стати розсудливим і зажити «як всі».
Поворотною в його акторській кар’єрі стала зустріч з режисером Лоренсом Казданом – вперше побачивши Рурка на одній з репетицій, прославлений майстер через деякий час запросив молодого актора на невелику роль в картину «Жар тіла». Гра Рурка багатьом сподобалася. Робота в картині Баррі Левінсона «Закусочна», де Рурк зіграв з тоді ще молодими, але стали згодом популярними Стівом Гуттенбергом, Деніелом Стерном і Кевіном Бейконом, закріпила успіх. Саме після перегляду «Забігайлівки» режисер Френсіс Форд Коппола запросив Рурка на роль у своєму новому фільмі – «Бійцівська рибка».
Ця роль в картині відомого режисера зробила його знаменитим, його засипали пропозиціями різних ролей.
Зоряною роллю стала для Міккі робота в картині Едріана Лейна «9 ½ тижнів».
Рурк завжди прагнув до максимальної натуральності в кіно – стосувалося це необхідність додати або скинути кілька кілограмів ваги для ролі, зробити наколку або вибити собі зуб.
Його життя супроводжували постійні скандали – він лаявся з режисерами, міг запросто накинутися з кулаками на будь-якого, хто, як йому здавалося, косо на нього подивився.
Його спосіб життя багатьом було не по душі – одна його дружба з байкерами з «Ангелів пекла» викликала як мінімум подив у багатьох в Голлівуді.
Він був успішним і процвітаючим актором, але, невдоволений несправедливою, як йому здавалося, політикою продюсерів, він не міг тримати свою думку при собі, і часто це виливалося у відкриту критику окремих продюсерів або системи цілком.
На зйомках «Дикої орхідеї» Рурк познайомився з Керрі Отіс. Темноволоса модель миттєво завоювала серце Рурка, і їх бурхливий роман, розпочавшись на знімальному майданчику, плавно перетік у звичайне життя – а незабаром вони одружилися.
Між тим його кар’єра йшла на спад. Можливо, це було викликано тим, що вже тоді Міккі поступово почав втомлюватися від того життя, яким жило більшість людей в Голлівуді, і він вже не так викладався на зйомках, як раніше. Після зйомок у картині «Харлей Девідсон і ковбой Мальборо», яку сам актор вважав не дуже сильною, але несподівано мала великий успіх, він остаточно розчарувався в кіно і вирішив зайнятися тим, що йому завжди подобалося – боксом. За чотири роки, що він провів на рингу,
Але боксерська кар’єра почала негативно позначатися на здоров’ї Рурка, і йому довелося розлучитися зі спортом.
В особистому житті теж було не все гладко – сварки з дружиною, кар’єра якої була на підйомі, ставали все частіше – його навіть заарештовували за завдані їй побої. Зрештою пішов розлучення.
Залишився без засобів до існування актор вирішив повернутися в кіно.
Але його імідж явно не допомагав йому в кар’єрі (і ролі, запропоновані йому, були маленькими), а роки, проведені на рингу, наклали незгладимий відбиток на її колись красивому обличчі.
Але актор не здавався, і поступово слава стала повертатися до нього. Йому давали все більш цікаві ролі, нехай і часто це були ролі другого плану.
Але не численні пластичні операції, які робив Рурк в надії повернути колишню красу, стали запорукою відновлення його слави голлівудської зірки, а акторський талант і працьовитість.
Зараз Міккі знову успішний і затребуваний. За роль у картині «Рестлер» актор був номінований на «Оскар» і отримав призи від Британської кіноакадемії і «Золотий глобус»; він взяв участь у великих проектах на кшталт “Залізна людина 2″ (Iron Man2), “Нестримні” (The Expendables).

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок