Бриттани Мерфи-зірка, як так рано згасла

10 листопада 1977 року в Атланті народилася дівчинка, яка отримала ім’я Бріттані Енн Бертолотті.
Шерон Мерфі, мати Бріттані, виховувала дівчинку в самоті; після того, як вона дізналася про те, чим насправді займається її благовірний (а Анджело Бертолотті був гангстером…), разом з донькою вона переїхала у Едісон, штат Нью-Джерсі, і дала доньці своє прізвище.
Сім’я Бріттні Мерфі жила небагато, і Брит з дитинства мріяла про славу і багатство. Треба сказати, що її мрії почали збуватися досить скоро – симпатична дівчинка знялася в декількох рекламних роликах, а незабаром дійшла черга і до телевізійних серіалів.
Кар’єра молодої актриси розвивалася стрімко – вже в 1993 році вона знялася в невеликій ролі в картині «Сімейні молитви», а в 1995-му на екрани вийшла комедія «Безглузді», яка стала відправною точкою в кінокар’єрі Бріттані та іншої молодої актриси – Алісії Сільверстоун; за цю роль Брит була номінована на отримання нагороди для молодих акторів Young Artist Award.
Протягом декількох років Брит продовжувала активно зніматися; їй довелося працювати з такими відомими акторами, як Кіфер Сазерленд і Різ Уізерспун «Шосе», Крістофер Уокен у «Пророцтві 2», Рей Ліотта в «Феніксі».
У 1999 році на екрани вийшла «Перерване життя» режисера Джеймса Менголда. Незважаючи на те, що головними сюжет картини будується головним чином навколо долі героїнь Вайнони Райдер і Анджеліни Джолі (отримала за свою роль «Оскара» і «Золотий глобус»), роль однієї з мешканок божевільного будинку блискуче вдалася молодий Мерфі – актриса навіть була знову номінована на Young Artist Award.
Незабаром Бріттані довелося знятися ще в кількох «хітах» – до них можна віднести, наприклад, картини «Не говори ні слова» з Майклом Дугласом і «Сильна жінка» з Дрю Беррімор; однак справжній зоряний час Мерфі був ще попереду.
Восени 2002-го на екрани вийшла чергова картина за участю Брит – отримала чимало позитивних відгуків критиків «Восьма миля» з Емінемом і Кім Бесінджер, а в 2003-му – комедія «Молодята», де її партнером став Ештон Кутчер. За роль у цій картині Брит і Ештон були номіновані на «Золоту малину» як найгірша екранна пара; це може здатися дещо дивним, якщо згадати про те, що в той час у молодих людей були романтичні стосунки продовжувалися, щоправда, недовго.
Незважаючи на те, що не всі фільми з участю Мерфі були касовими хітами, а деякі і зовсім не окупалися в прокаті, сама актриса вже досягла рівня, коли її гонорари стали семизначними; широкий діапазон її ролей також викликав повагу.
Незважаючи на те, що їй не завжди діставалися головні ролі, завдяки величезному чарівності її героїнь акторська гра Мерфі ніколи не залишалася непоміченою, якого б рівня актори не знімалися разом з нею – згадайте хоча б роботу Брит в картині «Місто гріхів», де серед зірок першої величини, як кажуть, «яблуку ніде впасти».
Брит віддала свій голос мультиплікаційному персонажу в «Роби ноги» і спробувала себе в якості продюсера (у картині «Суші Girl»); крім того, вона завоювала визнання як прекрасна співачка.
20 грудня 2009 року світ облетіла новина, що шокувала численних шанувальників кіно – актриса Бріттані Мерфі померла в своєму будинку в Голлівуді; причиною смерті була вказана зупинка серця.

Брит було всього тридцять два роки…

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок