Як навчитися економити гроші

Бути дбайливим і економним хочеться багатьом господарям і господиням. Однак як навчитися економити гроші, знають не всі. Між тим є способи, які допомагають заощадити кошти. Дотримуйтесь наведених нижче інструкцій, і у вас виробиться звичка ставитися бережливо до домашнього бюджету.
1. Йдіть у магазин зі списком товарів і намагайтеся дотримуватися його. Тоді ви не зробите потрібних покупок.
2. Робіть покупки в недорогих магазинах. Престижні дорогі супермаркети, часом, торгують таким же товаром, який продається в магазинах економ-класу. Тому здійсніть шопінг там, а вже якщо не знайдете потрібних товарів, то тоді відвідуйте торгові точки, де є ці товари.
3. Слідкуйте за акціями в магазинах. Якщо ви купуєте продукти зі знижкою, то явно економите. Звичайно 15 рублів не такі великі гроші, але якщо ви візьмете цього виробу 10 штук, то економія складе 150 рублів. І в майбутньому ви будете впевнені, що у вас є запас цього продукту.
4. Не користуйтеся банківською карткою в магазинах. Психологи помітили цікаву особливість. Виявляється, люди, які оплачують картою, у них складається відчуття того, що всі їх купівлі безкоштовні. Тому в купівельному кошику виявляються ті товари, які вам не потрібні.
5. Звичайно, потрібно контролювати свої емоції і пориви. Отже, вам сподобався той чи інший товар – ви без розуму від цього комплекту постільної білизни. Але використовуйте психологічний прийом – уявіть, що цими текстильними виробами ви користуєтеся давно і не знаходите в них нічого особливого.
6. Якщо ви хочете вміти, як навчитися економити гроші, то зберігайте свої гроші у великих купюрах. У такому випадку вам не захочеться їх розмінювати.
7. Не беріть кредити, особливо довгострокові. Чим більше термін позики, тим більша відсоткова ставка, особливо це стосується іпотеки. Тому не переплачуйте покупки, а краще постарайтеся взяти грошові суми без відсотків у друзів або знайомих.
8. Спробуйте економити на транспорті. Якщо до місця роботи недалеко, то прогуляйтеся пішки. Така піша прогулянка корисна і для здоров’я, якщо тільки немає поруч проїжджаючих машин.
9. Ви зібралися у відпустку. Намагайтеся заощадити на комунальних послугах. Для цього потрібно звернутися у обслуговує ваш будинок комунальну компанію і попросити перерахувати вартість послуг на той період, коли вас не буде вдома. Також можна намагатися менше включати світло по можливості. Економія електроенергії стане ще одним кроком освоєння грамоти під назвою «як навчитися економити гроші.
10. Виявляється можна економити і на зовнішньому вигляді. Наприклад, можна самим робити собі манікюр або маски. Відвідування косметолога – досить дорога процедура, тому звертатися за наведенням краси слід тільки в крайньому випадку. Якщо вам потрібно привести в порядок шевелюру, то вибирайте перукарню, де середні ціни. Відвідування шикарних спа-салонів потрібно відкласти, якщо ви вирішили зменшити видатки сімейного бюджету.
11. Відкладіть дорогі покупки або знайти їм альтернативу, відкладіть походи в ресторани і відмовте собі в божевільних витратах. Іноді в «секонд-хендах» можна купити цілком пристойні речі. Цей гідний одяг просто затримується на митниці і надходить у подібні торгові точки.
12. Здоровий спосіб життя нехай для вас буде не просто слова, а відмова від куріння і вживання спиртних напоїв.
Підводячи підсумки, можна проаналізувати свої дії і знайти моменти, де можна заощадити. Скористайтесь такими рекомендаціями, і ваш гаманець буде помітно товщі.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок