Як заробити гроші: букети з цукерок

Букети з цукерок – це мальовничі їстівні творіння, які не тільки красиві, але й смачні. Люди хочуть здивувати своїх близьких унікальними подарунками, а не банальним букетом квітів або коробкою цукерок. Саме тому цукерковий букет є ідеальним подарунком для будь-якого випадку. Думаю, будь-яка жінка буде вражена, якщо на День Святого Валентина їй подарують шоколадні троянди замість звичайного букета квітів. Я думаю, що кожна жінка любить солодощі і має творчі здібності і організувати свій маленький жіночий бізнес на виготовленні та продажу букетів з цукерок зможе будь-яка. Варто тільки спробувати!
Для початку можна зайнятися квітково-цукеркової флористикою в якості хобі і з часом домігшись успіху, розширити його до рівня повноцінного бізнесу.

Як навчитися створювати букети з цукерок
У великих містах існують курси з навчання всіх бажаючих навчитися складати декоративні композиції з цукерок. Це найшвидший спосіб оволодіти усіма секретами майстерності, але і досить витратний, тому вартість навчання на таких курсах зазвичай досить не маленька.
Існує і альтернатива платному навчанню на курсах. Якщо добре пошукати, то можна знайти жіночі тематичні форуми, на яких рукодільниці розкривають свої секрети виготовлення цукеркових букетів. Можна там почерпнути деякі знання. Ще один прекрасний варіант – це придбати книгу визнаної майстрині світ-дизайну, Олени Шипілової: «Букети з цукерок». Всі букети та ідеї у цій книзі описані в поетапних фотографіях з усіма схемами і описаниями.

Сколько можна заробити на виготовленні та продажу букетів цукеркових
Подивіться ціни на букети із цукерок, які пропонують інтернет-магазини спеціалізуються на продажу такої продукції. Вартість одного цукеркового букета варіюється від 200 до 1000 гривень і більше, залежно від складності виготовлення. Виходячи зі сформованих цін, можна розрахувати приблизну прибуток. Припустимо, що за один день ви виготовили один букет з передбачуваної продажною ціною 200 гривень і витратили на цукерки та інші витратні матеріали 50 гривень. У цьому випадку ваш прибуток складе 150 гривень в день. Насправді – це приблизний розрахунок і скільки ви зможете заробляти на такому бізнесі, залежить від багатьох факторів: вашого рівня майстерності, кількості вільного часу, кількості та купівельної спроможності жителів вашого міста, вартості витратних матеріалів для кожного цукеркового букета, а також здатності знайти клієнтів.

Де шукати покупців?
На початковому етапі, поки ви тільки вчитеся робити букети з цукерок своїми руками, про прибуток думати не варто. Свої перші витвори роздайте друзям і знайомим, запропонувавши їм оплатити лише вартість витрачених вами на виготовлення букета коштів. Таким чином, вам вдасться не залишитися в програші, напрацювати певний досвід і заявити світові про свої здібності. Як показує досвід вже заробляють на виготовленні та продажу букетів з цукерок майстринь, перших клієнтів вам приведуть ваші ж друзі і знайомі.
Коли ви відчуєте впевненість у своїх силах, вирушайте в квіткові магазини і кіоски з пропозицією про співпрацю. Не забудьте взяти з собою якісні фотографії раніше виготовлених вами зразків. Призначайте ціну не менш як 50 відсотків від вартості витрачених на виготовлення букетів коштів і не забудьте про націнку самої торгової точки.
Рекомендую прикріпити до кожного виготовленому конфетному букету маленьку яскраву візитку з вашими контактними даними – це дасть вам ще одну можливість отримати чергових клієнтів.
При пошуку замовників можна використовувати будь-які можливості: пропонувати свої послуги на міських форумах і дошках оголошень. Розкласти буклети з фотографіями раніше виготовлених вами букетів з цукерок в торгових точках, а також у розважальних закладах, в яких зазвичай проходять свята й бенкети.
При досягненні високого рівня майстерності, можна запропонувати свої послуги підприємствам і компаніям міста. Можливо, що на черговий ювілей чи корпоративне свято якоїсь фірми, вам надійде замовлення на виготовлення великої цукеркового букета, логотипу компанії чи іншої декоративної композиції з цукерок, що дозволить вам заробити набагато більше. Ну а наступний етап вашого солодкого бізнесу – це відкриття власної торгової точки!

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок