Перше побачення

Перше побачення – це завжди хвилююче і романтично. Адже від того, як все пройде перший раз, залежать ваші подальші зустрічі з коханим. А від місця, де пройде перше побачення, залежить також чимало. Величезну роль грає атмосфера, яка буде оточувати закоханих. Ідеальне місце для першого побачення додасть новизни зародженням відносин і зробить цей день незабутнім. Тому перед тим, як зробити гарний макіяж, надіти вечірнє плаття або відповідний місцем наряд, необхідно знайти це саме місце. Кілька прикладів, куди можна піти на перше побачення, – в цій статті.
Місце для ідеального побачення
Вас запросили на побачення? Це чудово і чудово! Нескінченні розмови по телефону або стара дружба, яка отримала новий етап розвитку, – все це може стати чудовою передумовою для першого побачення. Нові емоції, приємне хвилювання, ніжні обійми замінять звичний вечір, проведений за плитою. Нічого страшного, якщо фартух повисить на вішалці, а клавіатура відпочине від ніжних пальчиків. Погодьтеся, побачення, прогулянки, вишукані квіти набагато краще домашніх млинців.
Ось вже і підібрано кілька симпатичних нарядів, продуманий макіяж і манікюр приведений в порядок, залишається головне і найскладніше рішення – куди ж піти?
Добре, якщо ви знайомі вже досить давно і зуміли визначити загальне коло інтересів, але що робити, якщо відносини ще тільки починаються, і ви поняття не маєте, любить хлопець кіно або театр, гуляти по вулицях або зависати в клубах. Можна, звичайно, просто віддати ініціативу вибору в його руки й покірно слідувати за неминучим, але можна і трішки подумати і зробити перше побачення набагато приємніше. Особливо це важливо, якщо молода людина вам шалено подобається і хочеться дізнатися його краще. Так як же вибрати ідеальне місце для першого побачення?
Здивуйте його, будьте непередбаченою та оригінальною!
Ви давно хотіли скуштувати креветок або поласувати екзотичним морозивом? Тоді відмінним місцем стане кафе. Не варто вибирати ресторан або бар, перший може виявитися не по кишені новоспеченому кавалеру, а в другому все може зіпсувати не зовсім твереза публіка. Краще вибрати затишне, спокійне місце, де можна комфортно поласувати, вдосталь поговорити удвох, випитати про партнера трохи більше, ніж він хоче розповісти, та і про себе не забути розповісти. Романтична музика і спокійна атмосфера допоможуть вам забути про хвилювання і спрямувати розмову в потрібне русло. Продовжити таку зустріч можна прогулянкою в парку або просто відправитися додому найдовшою дорогою. Так приємно бродити під вечірніми ліхтарями в піджаку або джемпері з його плеча. Адже нам так властиво трохи мерзнути, коли поруч галантний кавалер.
Банальним, але від цього не менш виграшним місцем може бути кіно. Як не дивно, але це самий перевірений шлях, адже у разі, якщо кавалер з числа «скромняшек», то незручних молчаний можна буде уникнути, тому що після сеансу точно буде що обговорити. Під час перегляду просто приємно потриматися за руки, а якщо зустріч виявиться провальною, то хоч вийде хороше кіно подивитися і поп-корми наїстися.
У разі, якщо молода людина досить інтелігентна, можна спробувати натякнути на похід у театр. Адже прекрасні емоції і неповторні враження, що дарує опера, балет або чудова постановка просто чудово випробувати разом, відчути, що у вас з ним спільні інтереси або, навпаки, посперечатися про побачене. Правда, для такого випадку доведеться попрацювати над своїм зовнішнім виглядом, підібрати відповідне плаття і продумати відповідну зачіску. Чого не зробиш для приємного проведення часу!
Для більш активного побачення можна розглянути варіант дискотеки або рок-концерту. Тут точно бракує емоцій не буде. Приглушене світло, драйв і незабутні емоції допоможуть відчути биття серця один одного і розкрити свої танцювальні таланти. Може бути, саме в цьому ваша сильна сторона, і це остаточно підкорить його мужнє серце.
Існують і такі місця, де краще не призначати перше побачення. В першу чергу, це, як не дивно, саме затишне і звичне для нас місце – будинок. Сюди слід кликати вже на більш пізньому етапі розвитку відносин. Коли ви будете впевнені, що він не втече після знайомства з вашими батьками, сусідами або домашніми тваринами… А ще непогано було б не брати з собою подружок. Адже побачення – це зустріч для двох.
Проте, що не кажи, а місця для ідеального першого побачення не існує, адже незвичайним і незабутнім робить його не інтер’єр і антураж, а настрій і сила взаємної симпатії та притягання. Дивитися один на одного, говорити ні про що і просто триматися за руки буде здорово і просто, гуляючи де завгодно, навіть під дощем, але головне – разом.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок