Життя після розлучення

Часто після розлучення жінки починають у всьому винити себе. Якщо вони достатньо часу приділяли догляду за собою, то нарікають на те, що були прогалини в кар’єрі, особистих інтересах… Наприклад, ви так і не вивчили китайську, і тому чоловік не міг вважати вас повноцінним співрозмовником. Звучить безглуздо, проте ми дійсно придираємося до себе по дрібницях. Навіть якщо зруйнував сім’ю чоловік, ми звинувачуємо себе в тому, що не врятували шлюб. Від цієї реакції потрібно позбавлятися і вчитися жити далі!
Життя після розлучення
Для багатьох розлучення асоціюється зі станом безвиході, депресії. Багато жінок його бояться настільки, що терплять до останнього свого чоловіка, прагнучи зберегти колись щасливу сім’ю. Але, якщо відбулося те, чого таки сильно боїться хранителька вогнища, виникає питання про те, чи є життя після розлучення.
Згідно статистичному опитуванням, у більшості випадків ініціатором розлучення є саме жінка. Головними причинами є: сексуальна незадоволеність, раннє заміжжя, пияцтво з боку чоловіка, шлюб за розрахунком, несумісність характерів, практична і психологічна непідготовленість до сімейних зобов’язань, подружня «тиранія».
Життя після розлучення з чоловіком
Якою б не була сімейне життя, вона все одно становить певний досвід для життя як чоловіки, так і жінки. Після такого крутого повороту в житті колишніх подружжя змінюються пріоритети, цінності, принципи. Повернути колишнє відчуття щастя відразу вдається небагатьом. А в цьому плані жінкам складніше налагодити життя. Адже їхня психологія влаштована таким чином, що світ вони сприймають, в першу чергу, крізь призму почуттів.
Життя жінки після розлучення може змінитися в одному з двох напрямках: або прожити залишок днів на самоті, або ж знову пройти шлях побудови кохання, сімейних стосунків, але вже з іншим чоловіком.
Більшість жінок, незалежно від того, чи залишився у них дитина на руках або ще дітей не було, віддають перевагу першому варіанту. В цьому випадку вони отримують свободу, чистий будинок, наповнений затишком, тишу, – тобто все те, до чого так прагнули.
Соціологічні дані показують, нове життя жінки після розлучення в перший рік наповнена почуттям звільнення, ейфорією. У них помітні поліпшення стану здоров’я. Налагоджується психологічний і душевну рівновагу. Пояснення цьому одне: позбувшись від гнітючих щоденних обов’язків середньостатистичної дружини (постійне прибирання, прасування, прання тощо), жінка починає приділяти більше часу собі коханій, відновлюючи відносини з друзями, вдосконалюючись у духовному плані. Жінки хочуть подобатися чоловікам. І пріоритетом в життя після розлучення є турбота про свою зовнішність.
Життя після розлучення з дитиною
Трапляється і таке, що недовго тривати сімейне щастя навіть, якщо у подружжя є їх маленьке чадо, плід їхньої любові. Якщо після розлучення ви залишилися з дитиною на руках, не впадайте у відчай. Спочатку може доведеться багато в чому залежати від своїх батьків. З часом ви знову зможете почати жити повноцінним життям. Головне любіть себе і свого малюка. Не концентруйтеся на пошуках нового чоловіка. Покращуйте своє життя, свій внутрішній світ. Якщо вас справді полюбить інший чоловік, то вашої дитини він прийме з радістю, як свого.
Як почати життя після розлучення?
1. Частіше нагадуйте собі про те, що розлучення є ніщо інше як новий життєвий етап. Для того, щоб не впасти в депресію, знайдіть плюси у вашій ситуації. Не сумнівайтеся в тому, що у вас є багато позитивного від того, що ви розлучені. Якщо буде ефективніше, випишіть на аркуш паперу всі позитивні моменти нинішнього життєвого етапу.
2. Повірте в себе, в своє майбутнє. Пам’ятайте, що ваші думки та переконання формують ваше життя. Приділяйте увагу своїм вчинкам. Перестаньте себе жаліти і ридати.
3. Займіться улюбленими справами.
4. Непогано допомагає зміна обстановки. Рушайте в подорож. Зав’яжіть знайомства з новими людьми. А це означає, що з’являться і нові враження. Подорож не обов’язково має влетіти вам в копієчку. Відмінно підійде і поїздка в передмістя. Головне поїхати туди, де раніше ви не були, а особливо – де не відпочивали з колишнім чоловіком.
Станьте жінкою, яка живе в насолоді і радості. Адже саме до таких людей тягнуться оточуючі. Саме з такими жінками хочуть познайомитися чоловіки. Любіть себе і поважайте!

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок