Чому з часом охолоджуються почуття

Усередині кожного з нас є шкала, градусник, який вимірює глибину і теплоту почуттів між нами і нашим партнером. Якщо щось йде не так, градусник показує нуль, або того гірше, падає в мінусові температури. Що ж робити, якщо термометр показує мінус?
Причин для цього зазвичай буває кілька. Але в основному це стандартний набір.
1.Кризис спільного життя.
Психологи називають «кризовими» роками перший, третій, п’ятий і сьомий року. Що не рік, то криза. Насправді ці цифри лише усереднений показник. Хтось живе взагалі без криз, а хтось приходить до них лише через 5-7 років.
Криза першого року. Це криза побутової. «Любовний човен розбився об побут».
Не всім чоловікам легко прийняти новий образ коханої – в халаті, в домашніх тапка, біля плити і так далі. Чужі звички можуть просто лякати або дратувати. Одним словом перший рік це зміна масок. Якщо ваш чоловік несподівано побачив під маскою щось неприємне, можливо це і є причина охолодження.
Третій і п’ятий рік спільного життя традиційно пов’язаний з дітьми. Жінка настільки зайнята їх вихованням, що зовсім не помічає чоловіка. А чоловіки народ вразливий. Спробуйте приділити йому якомога більше часу.
Рік сьомий. Вважається, що через 7 років спільного життя люди настільки дізналися один одного, що може настати криза новизни. Вихід з цього один. Додайте у відносини щось нове. Пофантазуйте, це не так складно.
2. Віковий криза
У вас міцна сім’я, але чоловік, приходячи додому обтикатиметься носом в газету, а про інтимне життя ви згадуєте раз в місяць?
Вікова криза, це не тільки криза середнього віку. У чоловіків (і жінок) кризи бувають і в 25, і в 35 років. У 25 у чоловіка може початися переоцінка цінностей – а чи не зарано я одружився, а туди пішов працювати, а чи вистачить мені сил зробити те-то і те-то. Він сповнений життєвих сил, але йому може здаватися, що сім’я стала тягарем, або що ви не підтримуєте його, не допомагаєте. Вихід простий – спільний діалог.
У 35 чоловік може просто занудьгувати (якщо ви давно одружені). Йому хочеться горезвісної новизни і яскравості відчуттів. Відправте дітей до бабусі і злітайте в спільний відпустку.
3. Крізіс відносин
Криза відносин найважчий. Можливо, між вами стоїть інша жінка або просто пройшли почуття. Не бійтеся поговорити про це. Зрештою, все може бути і не так погано, як здається. Не поспішайте робити висновок, що життя дала тріщину. Найкращий вихід із сімейних тупиків – спробувати зберегти любов. Важливий ваш психологічний настрій. Необхідно знати, що за емоційним спадом обов’язково буде підйом. Не культивуйте в собі негативні думки та передчуття.
4. Особиста криза
Буває і так, що і діти, і дружина чоловіка влаштовують, його влаштовує його робота, і те, чого він добився. Але він все одно не задоволений собою. Але не може знайти причин свого невдоволення і це автоматично переноситься на вас. Якщо у вашій родині не прийнято задушевні розмови, ви навряд чи зумієте допомогти, тому що з особистої кризи можна вийти тільки в тому випадку, якщо людина вам довіряє і готовий до діалогу. Не треба насильно змушувати чоловіка до розмови, але показати йому, що ви готові його вислухати в будь-який час і в будь-якому місці дуже важливо. Він повинен відчувати вашу підтримку і участь.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок