Як жінці навчитися збирати гроші

У чоловіків, згідно з останніми дослідженнями вчених заощаджень в середньому на третину більше, ніж у жінок. Це не тільки результат різниці в зарплатах і нашого вміння витратити зароблене за місяць в один день. Психологи запевняють, що накопичення вцілому більше властиве чоловікам, тому що їм з дитинства вселяють, що в майбутньому вони будуть зобов’язані утримувати сім’ю. Тоді як дівчаткам нерідко розповідають про переваги шлюбу за розрахунком. Однак заміж незважаючи ні на що краще виходити по любові, а капітал отримувати іншими методами.
Ставте цілі
Збирати гроші бажано на що-небудь конкретне, адже рухатися до мети (якою б далекою вона не була) простіше, ніж в нікуди. Якщо збираєтеся придбати, наприклад, автомобіль, уявляйте себе за кермом не якоюсь абстрактною, а цілком конкретної машини. Припустимо, яскраво-червоною малолітражки італійського виробництва. Чим зрозуміліше мета, тим швидше ви її досягнете.
Так, до речі про терміни. Визначивши їх, ви тим самим наблизити день, коли зможете собі дозволити придбати бажане. Ви можете навіть скласти графік і відзначати на ньому кроки, зроблені в цьому напрямі. Повісьте його на чільне місце в будинку – і милуйтеся досягнутим прогресом. Повірте, маючи конкретну мрію, ви завжди знайдете способи на неї заробити. Якщо її, звісно, можна придбати.
Записуйте вартість покупок.
Можете робити це прямо в магазині – в своєму мобільному, а далі по приходу додому перенесіть ці записи в блокнот. Наприкінці місяця вам буде зрозуміло, куди «пішли» ваші гроші. Це дозволить вирішити, на чому можна заощадити, а на чому можна собі і далі продовжувати не відмовляти. Тільки робіть це регулярно, не пропускаючи жодного дня. В іншому випадку підсумкові підрахунки будуть невірними.
Робіть внески.
Зберігати гроші треба хоча б в банку на депозитному рахунку, що гарантує їх зростання на 12-15% в рік. В панчосі грошей не накопичити – інфляція буде регулярно з’їдати частина коштів, зменшуючи їх купівельну спроможність. Маленькі суми (близько 10000 руб.) можна вкласти в ОФБУ (загальні фонди банківського управління) і Піфи (пайові інвестиційні фонди). Як бути з більш солідними капіталами, підкаже фінансовий консультант. На нього, між іншим, скупитися ні в якому разі не рекомендується. Повірте, прибутки, отримані в результаті вдалих угод, з лишком покриють витрати на спеціаліста. Як би то не було, ви повинні чітко уявляти, коли і як багато грошей вам належить. Не рекомендується також вносити всі свої гроші на один, навіть самий вигідний рахунок в один, навіть самий надійний банк. Це вам скаже будь-яка людина, яка хоч трохи розбирається у фінансах і економіці. Фінансова ситуація в сьогоднішньому світі не надто стабільна – не кладіть всі яйця в одну корзину.
Живіть на відсотки.
Накопичивши на рахунку круглу суму, не знімайте всі гроші відразу. Візьміть на озброєння правило складних процентів. 100 рублів, вкладені під 10% річних, перетворяться через рік в 110 рублів, а через два роки – в 110+10+10+1 = 121 (l=10% 10 рублів). Цей рубль і є результат роботи складних відсотків. Здається не багато. Однак якщо оперувати сумами більші, то за умови, що вам зараз 25 років і ви раз в місяць будете класти в банк під 9% річних 1000 рублів, до того часу, коли вам стукне 60 років, ви заробите більше трьох мільйонів рублів! І тільки відсотків з них будете отримувати по 1000 “зелених” кожен місяць.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок