Таємнича сила дзеркал

Дзеркало є одним з найбільш загадкових і необхідних предметів інтер’єру, без наявності якого неможливо уявити жодного, навіть самого бідного будинку і навіть ні однієї кімнати, незважаючи на те, що реальної відчутної користі від нього отримати неможливо.
Дзеркала часто пов’язують з неймовірними історіями. Їм приписують незвичайні властивості і вірять в їх прямий зв’язок з паралельними світами. Кажуть, наприклад, що старовинні дзеркала – вмістилище душ всіх, хто мав можливість у них виглядати при житті. Також до цих пір існує думка, що чим багатша історія дзеркала, тим воно більш небажано для житла. Якщо дзеркало буде знаходитися в спальні, можливо, господарі не зможуть спати без кошмарів.
Безсумнівно, складно заперечувати особливі здібності дзеркал, і їх властивість акумулювати енергію, але не варто думати, що дзеркало – це джерело всього негативного, так як в ньому відображається і зберігається також все позитивне. Тому дзеркало допомагає притягнути удачу у ваш будинок. У ваших силах зробити вплив дзеркал максимально позитивним, акумулюючи в них тільки світлі картини, позитивні емоції. Саме тому усмішка, подарована вранці самому собі і, відповідно, свого дзеркального відображення, є своєрідним імпульсом і зарядом позитивної енергії на весь день.
Нехай в дзеркалах відображаються тільки самі гарні і приємні погляду ділянки інтер’єру. Дзеркала ні в якому разі не потрібно ставити навпроти сміттєвого відра або кошика з білизною. Крім того, є ще деякі правила користування дзеркалами, які убезпечать вас від можливого негативного впливу цих поверхонь.
- Всі дзеркала в вашому будинку неодмінно повинні бути чистими. Їх слід частіше протирати вологою тканиною, очищаючи від забруднень і пилу. Особливо важливо це робити після візиту недоброзичливого або неприємного вам людини. Якщо недоброзичливець гляне в ваше дзеркало, відчуваючи при цьому яскраво виражені негативні емоції по відношенню до вас, то це негативно відіб’ється на вашій енергетиці. Дзеркало адже приймає і накопичує енергію, а потім просто випромінює. Щоб убезпечити себе, після візиту такої людини потрібно ретельно протерти всі дзеркала вологою ганчіркою.
- Не варто зберігати в будинку тріснуті або надбитые дзеркала, прощайтеся з ними без жалю, так як нічого хорошого в ваш будинок вони принести не зможуть.

- Намагайтеся рідше виглядати в дзеркало у стані перевтоми або просто в поганому настрої.

- Не варто вішати одне дзеркало навпроти іншого, створюючи «дзеркальний коридор, яким би вдалим дизайнерським рішенням це не здавалося. Це може негативно вплинути на ваш організм і навіть на психіку.

- Розміщувати дзеркало в спальні треба таким чином, щоб, лежачи на ліжку, ви не бачили в ньому свого відображення. Якщо вас мучить безсоння, потрібно перевірити ще раз, яке місце в будинку краще всього підходить для дзеркала. При необхідності помістіть дзеркало в інший кут, посуньте з того місця, де воно відображає ліжко.

- Намагайтеся не вимовляти ніяких негативних реплік у свою адресу або на адресу своїх близьких перед дзеркалом. Пам’ятайте про його властивості накопичення.

- В будинку має бути хоча б одне дзеркало, в якому можна побачити себе цілком з голови до ніг. Але бажано не вішати його в кімнату – воно повинно знаходитися в передпокої або ванною.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок