Що робити, якщо чоловік захопився найкращою подругою

Жіноча дружба – одвічний привід для насмішок серед чоловіків. Самі жінки, звичайно ж, стверджують, що вони вміють дружити. Однак, коли на горизонті з’являється чоловік, жіноча дружба блискавично зникає.
Найстрашніше в будь-яких відносинах – це зрада. Але подвійна зрада – це вже удар нижче пояса. Якщо ви дізналися, що чоловік захопився вашою подругою, діяти потрібно негайно. Причому весь вогонь потрібно направити на спокусницю.
Сидимо в засідці
Війна – це, насамперед, стратегія і тактика. Тому ніяких імпульсивних дій робити не варто. Продумайте свою поведінку, і тільки потім приступайте до бойових дій. Чоловіка посвячувати в свої плани не обов’язково. Поки він з вами – козирі у вас на руках. Завдання – нейтралізувати супротивника, тобто подругу.
Що можна зробити? Наприклад, як би ненароком розкажіть своєму бойфренду, що Наташка (Катька, Люська) обзавелася новим кавалером. Розкажи, що бачила їх разом, опишіть його, як огрядного красеня. Нехай ваш чоловік подумає, що подруга просто водить його за ніс. У будь-якому випадку, розбирання будуть не у вас в будинку, а в тилу ворога, що вже саме по собі дуже добре.
Перевтілюємося
Це не означає, що потрібно наносити бойову розмальовку. Вдома ви повинні бути мурлыкающей кішечкою, а не шиплячої пантерою. Ви повинні зробити так, щоб у чоловіка навіть не було приводу затіяти сварку. Ваш будинок – це тиха гавань, де він може відпочити, смачно поїсти, і отримати все, що йому потрібно. Так, коли в душі вирують пристрасті, це зробити досить складно. Але так ви збережете свою гідність і покажете йому, що так добре, як з вами, йому не буде ніде.
Стаємо краще
Не треба побиватися і ходити з очима, повними відчаю. І подруга-розлучниця, і ваш благовірний не повинні бачити, що ви розкисло. Всім своїм виглядом демонструйте, що у вас все відмінно. Їй розповідайте, які прекрасні у вас з коханою відносини. Частіше проводьте час з ним разом, ходите кудись, зустрічайтеся з друзями.
А давайте йому зрозуміти, що на ньому світ клином не зійшовся. Йде кудись ввечері, – ви теж сидіти біля віконця не збираєтеся. Тільки робіть це не агресивно, а як би між іншим.
Використовуємо всі засоби
Якщо подруга дуже вам близька, можна вдатися до заборонених прийомів. Хоча в цій ситуації всі методи хороші, це ж не ви, а вона кинула виклик. Можете сказати їй, що разом з коханим проходите курс лікування від будь-якої хвороби, яка передається статевим шляхом. Нехай понервничает! А своєму чоловікові можете розповісти, що подруга невтішно відзивається про свій новий поклоннике. Що вона, мовляв, висміює його незграбність в сексі тощо
Контрольний постріл
Якщо ви дізналися, що подруга мала нахабство кокетувати з вашим бойфрендом, – викреслюйте її зі свого життя. Зрадників прощати не можна. Чоловікові скажіть, що приводом для сварки стало що завгодно, але тільки не він. Не тіште його самолюбство тим, що за нього борються дві жінки. Відкрито обливати брудом її теж не варто. І взагалі, зважте всі «за» і «проти», можливо, їх зв’язок – привід задуматися про те, чи та людина поруч з вами?

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок