Рослини-вампіри

Існують такі представники флори, які несприятливо впливають на людину, точніше на енергетичний баланс людини. Тобто є «погані» і «хороші» рослини, але для кожної людини це суто індивідуально.
Необхідно бути обережними майже з усіма рослинами з сильним ароматом. Їх багато: запашна бузок, скромний конвалія, вишуканий гіацинт, розкішні лілії, магнолія – ось далеко не всі прекрасні представники рослинного світу, які можуть викликати сильний головний біль, нудоту і навіть блювоту. Звичайно, навряд чи варто говорити про ці рослини, як про енергетичних вампірів. Але обов’язково слід пам’ятати, що які б квіти не завели в квартирі, не слід ставити їх в спальні, особливо поряд з ліжком, так як ночами рослини поглинають кисень, а виділяють вуглекислий газ і звільняються від негативної енергії, накопиченої за день.
Осика – класичне рослина-вампір. Однак, відомо, що осика здатна знімати головний біль, виліковувати різні пухлини. Але не варто занадто перестаратися її цілющими властивостями. При тривалому контакті осика здатна висмоктувати енергію .
Тополя – також вампір. Але вампір, який відсмоктує тільки негативну енергію з навколишнього середовища, тварини, людини. Але цікаво те, що у людей, які живуть поряд з тополями, часто спостерігаються головні болі, і онкологічні захворювання.
Дуб є хорошим антистресовим засобом і скорочує період видужування. Дубові меблі цінується не тільки за соєю міцності і довговічності, але і з-за позитивного заряду.
Сосна знімає психічне напруження. Тривале знаходження людини в сосновому лісі супроводжується зняттям нежиті та кашлю.
Каштан лікує безсоння і проганяє страхи.
Модрина – протизапальну дерево. Контакт з ним наповнює людину оптимізмом.
Кактус – всім відомий поглинач поганої енергії. Вміє переробляти погану енергетику в позитивну. Якщо за вікнами вашої квартири знаходяться лікарня, морг, лінії електропередач або інші шкідливі об’єкти, обов’язково поставте на підвіконня кактус.
Бегонія вважається хорошим вампіром. Якщо у вашому будинку багато сторонніх людей, вона здатна переробити чужу негативну енергетику, а вам повернути позитивну
А ось монстера, як вважається, буквально викачує енергію з людини, її ж власна негативна енергія впливає на кожного мешканця будинку. Саме тому тримати монстеру в житлових приміщеннях не тільки небажано, а просто небезпечно.
Настільки ж небезпечні для будинку туя і кипарис. Енергетика цих рослин настільки важка, що не варто не тільки тримати їх у кімнаті, а і висаджувати поруч з будинком. Недарма в давнину уявлення про цих рослинах пов’язували зі смертю. Вампірами вважаються і декоративні перці. Тим, хто вирощує розсаду на підвіконні, корисно знати, що помідори також відносяться до рослин з негативною енергетикою.
Рослина плющ (по-народному – «чоловікогін») виживає з дому чоловіків: подружні пари розлучаються або конфліктують, дорослі сини їдуть або йдуть з дому.
Значить існують позитивні рослини-вампіри і негативні рослини-вампіри. Адже не дарма є повір’я, що, якщо правильно вибрати дерево і обійняти його, то воно забирає хвороби. А також позитивні рослини-вампіри виконують бажання. Може це і міф, але все одно нам хочеться вірити в чудеса. Вірте – і вони збудуться.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок