Гіпноз

Як один чоловік змушував заснути весь зал? Як він гіпнотизував людей?
Багато хто з нас замислювалися над цими питаннями і можливо ви зможете отримати на них хоча б часткову відповідь, прочитавши цю статтю.
Гіпноз – це дивна здатність впливати на поведінку і почуття людей – нагадує чаклунство або магію. Віденський лікар А. Месмер використовував гіпноз для лікування психічно хворих людей. Але він так і не зрозумів до кінця, що таке гіпноз. Він думав, що це прояв «тваринного магнетизму» і був упевнений, що ця сила переходить від гіпнотизера до об’єкта. Процес гіпнозу Месмера, як і «месмеризм» взагалі довгий час розглядали люди як шахрайство. Більше ніж через 100 років англійський лікар Джеймс Брайд провів наукове дослідження цього явища. З тих пір це стало предметом вивчення науковців.
Гіпноз – загадкове явище для більшості людей. В гіпнотичному стані велике значення мають наші знання і здібності. Вони закладені в нас на іншому рівні, не доступні нашому свідомості. Іноді загіпнотизований людина настільки глибоко концентрується на певній задачі, що може зробити таке що йому ніколи не вдавалося нормального життя.
Можна загіпнотизувати людину проти його волі і без його відома? Стверджують, що немає. У гипнотизируемого людини обов’язково повинна здійснюватися своєрідна зв’язок з гіпнотизером. Іноді люди насправді не мають нічого проти того, щоб бути загіпнотизованими, але приховують це. В цих випадках їм здається, що вони загіпнотизовані проти своєї волі.
Про гіпноз було відомо ще 10 000 років до нашої ери. Гипнотизерами були – шамани. Вони могли входити в трасовий стан і вводити в нього інших людей. Вважалося ,ч то завдяки трансовому станом можна було лікувати хворих, регулювати бойовий дух воїнів, передбачати майбутнє. А аборигени використовували цей стан, щоб робити хірургічні операції і для знеболювання пологів. Тае ж гіпноз застосовувався в Стародавньому Єгипті, Тибеті, стародавньої Греції та Індії.
У наші дні поширений один з видів гіпнозу – вуличний гіпноз. У народі його називають циганом. Шахраї для цього використовують кілька правил: вони при розмові копіюють людини, як дзеркало, тим самим викликають занурення людини в себе через увагу шахрая. Саме саме дзеркало має гіпнотичний властивість. Про це знято багато фільмів і в світі багато легенд .
Цікаві факт: якщо людина знаходиться під гіпнозом – у нього зникають будь-які ознаки алергії. З цього можна зробити висновок, що алергія в деякій мірі залежить від нашої свідомості.
А Австралійці не втрачають час і успішно проводять курси гіпнозу для співробітників банків і ювелірних магазинів. Це робиться для того, що б співробітники не розгубилися під час нападу і могли загіпнотизувати грабіжника.
Чи знаєте ви, що кожен з нас періодично піддається самогіпнозу? Так, саме самогіпнозу. Протягом дня ми поринаємо в стан короткочасного трансу. Наша психіка захищає саму себе від перевантажень, даючи собі трохи відпочити.
Американські вчені провели дослідження і за результатами з’ясувалося, що чоловікам простіше кинути палити за допомогою гіпнозу, ніж жінкам.
Лікарі довели в 19 столітті: успіх лікування фізичних хвороб на 80 % залежить від настрою самої людини. Тому при лікуванні гіпнозу дають установки , які налаштовують на позитивні емоції, на поліпшення та швидке одужання
Гіпноз дійшов і до нашої країни.. У нас завдяки гіпнозу лікують куріння, ожиріння, фобії, алкоголізм. Звичайно, гіпноз це не 100% результат, але в більшості випадків результат позитивний.
Найвідоміші гіпнотизери на сьогоднішній день – це Михайло Шойфет, Анатолій Кашпіровський, Кріс Енджел.
Анатолій Кашпіровський у 1989 році змусив весь СРСР сидіти біля екранів телевізорів. Це була сенсація. Він загіпнотизував весь стадіон: люди сміялися, танцювали і відчували себе в алкогольному сп’янінні.
Після сеансу, у людей запитували: – Як ви себе почували?
-« Ну така була, ніби перепила»; «трошки опьяненная».
Насправді ці люди не були п’яні. Вони були під впливом гіпнозу.
Так що гіпнозу піддаються не тільки слабовільні люди, але і люди з сильною волею.

 

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок