Важливі поради, як вибрати теплу куртку

На дворі  осінь, і це значить, що пора задуматися про придбання самої теплої куртки. Сьогодні ми розповімо, як вибрати якісну і практичну модель.

Зручність, універсальність і практичність -ось головні характеристики такого популярного верхнього одягу, як тепла куртка. Пуховики довго і віддано служать своєму господареві, однак, тільки  в тому випадку, якщо ви вибираєте якісну модель. Цю деталь зимового гардеробу обов’язково треба обирати особливо ретельно. При покупці необхідно звертати увагу на багато деталей, в іншому випадку ви ризикуєте придбати куртку, яка прослужить всього один сезон.

Вага куртки. Якщо перед вами якісний пуховик, виготовлений з найкращих матеріалів, він буде важити близько кілограма. Якщо модель занадто важка – відмовтеся від неї, оскільки при будь погану погоду (дощ або сніг) пух зіб’ється і  втратить форму.
Фурнітура куртки. Вперед за тим, щоб блискавка на пуховику працювала правильно, щоб всі ґудзики були на місці, хлястики, кишені і інші деталі були надійно пришиті до куртці. Крім того, у хорошого пуховика повинна бути запасна фурнітура.

Термоізоляція. На етикетці таку інформацію виробники часто кодують латинськими літерами CLO. Поряд з буквами, завжди вказуються цифри – 1, 2 або 3. Позначка буде означати, що виріб зігріє Вас: 1- при температурі до -15 градусів, двійка – при температурі до -25 градусів, а трійка «витримає» морози до -40 градусів.

Прошивка. Це один з найважливіших моментів. Зверніть увагу на те, щоб куртка була добре прострочена, а пух рівномірно розподілений по всьому виробу. Він не повинен стирчати із швів.

Пружність куртки. Хороший пуховик повинен моментально відновлюватися після стиснення. Ця здатність куртки вказується абревіатурою F.P.. Зазвичай здатність дорівнює 550-600, але якщо ви не знаходите таку інформацію, ви можете провести простий експеримент. Акуратно скрутіть куртку v трубочку – чим компактніше вийде виріб, тим більш якісний пух в чому всередині. Первісну форму якісний пуховик повинен придбати за лічені секунди.

Перо і пух куртки. Процентне співвідношення перо/пух повинно бути обов’язково вказано на етикетці. V середньому, що становить 30/70. Якщо ви живете в теплому регіоні, тоді купуйте модель з показником 50/50.

Пух куртки. Про те, що всередині вашої куртки дійсно знаходиться пух, ви зможете прочитати на етикетці. Там має бути напис down, однак, якщо ви виявите разом  wool, це означає, що даний  виріб виготовлено з вовняного ватину. Крім того, ви можете побачити напис поліестер. Це означає, що куртка була виготовлена з синтепону. Ви також можете виявити напис бавовна, у цьому випадку від покупки обов’язково відразу відмовитися. У такого пуховика всередині не перо і не пух, а звичайна бавовняна вата. До етикетки також повинен бути прикріплений маленький мішечок із зразком пуху.

Етикетка куртки. На ній Ви повинні побачити, з якого матеріалу виготовлено виріб, який наповнювач містить пуховик. Також обов’язково має зазначатися співвідношення пуху і пера, сторона-виробник, рекомендації по догляду за виробом. До речі, якісний пуховик дуже легко прати v кулемети, будь ласка v режимів «бережна прання». Він ніколи не втратить форму і квітка. Крім цього, хороший пуховик виготовляють з водовідштовхувальної тканини, яка не дозволить куртці намокнути.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок