Осінній Париж – куди піти в цей час року?

Любові всі віки покірні, вигукував класик, а ми, вторячи йому, запевняємо, Парижу покірні всі пори року. Столиця Франції прекрасна і влітку, і взимку, і навесні, коли Париж перетворюється на справжнє місто любові. Але є особливий період, коли туристи зі стажем особливо прагнуть потрапити в місто Руссо, Гюго і Бонапарта, – це осінь. Як сказав один чоловік: паризька осінь – це прекрасний час: основний потік туристів вже спав, а місто… Може бути для вас? Однозначно для вас! І вам стане це очевидно, коли ви на місці познайомитеся з усіма принадами осіннього Парижа. Ну а що б ви мали уявлення про те, куди ви їдете, ми постараємося вам трохи розповісти про те, що ж таке Париж восени.

Спокій і умиротворення – ось перше, що відчуває людина, опинившись у Парижі в період з вересня по листопад. І якщо ви чекаєте від поїздки галасливих карнавалів, ярмаркових гулянь і морського загару, то це час не для вас. Але якщо ви цінитель краси природи, яка виглядає особливо чудово в своїх осінніх багряно-золотавих барв на тлі сірого безмовності замків і площ, якщо вас приваблює неспішна прогулянка по тихих вуличках старого міста», якщо теплий вечір і вид нічного міста пробуджує у вас романтичні почуття, ці екскурсії в Парижі стануть для вас самими незабутніми. Тим більше, що гуляти по Парижу восени просто чудово. Температура після літа ще майже два місяці буде триматися на позначці 15-20 градусів, сильні дощі бувають не часто, а сонце вже не буде палити так, що яєчню смажити можна прямо на бруківці.

Світловий день осені в Парижі значно коротший, але це не означає, що після того, як небо офарбить своїми променями сонця, а на Сену опуститься імла, на вас чекає тільки чай і телевізор в готельному номері. Після 18 години в місті починається інше життя: для гостей та мешканців столиці свої двері відкривають кабаре, театри та інші культурно-розважальні заклади міста. Осінь – це традиційно відкриття нового сезону в культурному житті Парижа: театральні та кінопрем’єри, осінні покази мод, а також щорічне свято Монмартр, присвячений збору нового врожаю винограду. Цей фестиваль традиційно проводиться у жовтні щороку ось уже більше сімдесяти років, і щоразу організатори придумують щось нове і цікаве. Музика і танці, маскарадні костюми і всілякі вистави – на один день Париж занурюється в веселощі, супроводжується частуванням і дегустацією молодого вина.

Безумовно, французи люблять і вміють веселитися, але все-таки осінь – це час романтики, якоїсь легкої меланхолії і ностальгії по спочилому льоту. Коли кава в ліжко – трохи пізніше звичайного, коли Ейфелева вежа щоранку в легкому тумані, коли на вечірню прогулянку по Сені береш вітровку і теплий джемпер, коли раніше запалюють вогні, а вечорами в парках менше гучного сміху і більше пар закоханих.

Париж – це місто, де не буває поганої погоди, місто, який чекає вас восени не менше ніж влітку, і просто трохи раніше запалює свої вогні.

Джерелом для написання статті послужили прекрасні індивідуальні екскурсії по Парижу з гідами компанії “Метрополь Вояж”.

 

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок