Коли треба ставити крапку

Розставання – це завжди болісно. Але іноді ще болючіше продовжувати жити разом із чоловіком, стосунки з яким приречені на провал. Жінки більш схильні чіплятися за спогади про колишні почуття, тоді, як чоловіки не йдуть, тому що не хочуть змін. Проте краще не затягувати з прийняттям рішення, щоб не зненавидіти один одного.

Ніхто не зобов’язаний залишатися у відносинах, які не приносять задоволення. Ні ваші страхи залишитися без чоловіка, ні спогади, ні матеріальна невлаштованість, ні, тим більше, діти, не повинні бути причиною того, що ви терпите людину, з якою ви погано.

Іноді розставання йде на користь парі. Фізична відсутність людини поруч може стати приводом переглянути відносини, розібратися в собі, почати робити те, чого раніше не було необхідності або не вистачало часу. Іноді тимчасовий розрив може навіть згуртувати пару, якщо двоє зрозуміють, що нарізно їм ще складніше, ніж разом.

Якщо ж цього не станеться, то рішення про розлучення або остаточний розрив відносин буде зваженим і обдуманим кроком. У будь-якому випадку, не потрібно боятися змін. Можливо, вони тільки на краще!

Ознаки, що вам пора ставити крапку

Чоловік викликає у вас стійке роздратування. Причому, всевремя, поки ви разом. У ньому вас дратує кожна дрібниця, і цей стан не проходить вже довгий час.

Навіть гарненько подумавши, ви не можете пригадати жодного позитивного якості свого чоловіка, в голову приходять одні дратівливі недоліки.

Ви робите все за нього: готуєте, перете, приймаєте важливі життєві рішення. На прохання про допомогу він не реагує, або виконує прохання з величезним ласкою. При цьому, ви також работаетеи сильно втомлюєтеся.

Вам не про що говорити. Усі ваші розмови зводяться до банальних фраз: «як справи?» і «що ти будеш на вечерю?». Ви нічого не обговорюєте і не вирішуєте разом, вам не хочеться ділитися з чоловіком останніми новинами та планами.

Він змушує вас плакати і сумувати. Стосунки не приносять позитивних емоцій, одні лише переживання.

Ваші близькі люди регулярно повторюють вам про те, що чоловік вам не підходить. Не завжди це так, але з боку видніше, це точно. Вам з ним нудно. Думка про спільне вечорі навіває позіхання, а спільний відпочинок – бажання втекти розважатися з друзями, щоб не бачити кислу міну благовірного.

Він – тиран. Фізичне і психологічне насильство нічим виправдати і заради своєї ж безпеки повинна терміново порвати стосунки. У будь-якому випадку, він не зміниться і, з часом, всестанет тільки гірше.

Він – алкоголік, який не хоче лікуватися.

На нього не можна покластися.

Він не виконує обіцянок.

Він терпіти не може розмов про весілля і вашому спільному майбутньому.

Він мало бере участь у житті дітей.

У вас немає жодного спільного інтересу, а життєві цілі кардинально розходяться.

Чоловік – закінчений егоїст і дбає лише про себе.

Він волочиться за кожною спідницею і примудряється фліртувати з дівчатами навіть у той час, коли ви перебуваєте разом.

Останнім часом ви постійно замислюєтеся про розставання.

Ви несумісні в сексі.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок