Як відпочити від дітей у відпустці

6018c0f7bd8c8cedd1316d84fa1a8d20

Діти – це, звичайно ж, квіти життя, але тільки до де пір, поки ви не зібралися у літню відпустку. Щоб повноцінно відпочити, і не зійти з розуму від діточок у відпустці, ми радимо вам ознайомитися з деякими рекомендаціями.

Поїздка з власними дітьми. Сіль своїми нащадками набагато простіше розібратися, ніж з чужими дітьми. До того ж, ви самі вирішити, що діточок на відпочинок обов’язково взяти. Всі знають, що відпочинок всією сім’єю разом з дітьми вважається дуже корисним, але ж таких умовах батькам рідко вдається розслабитися. Якщо ви робите вибір на користь дітей, скористайтеся порадами і насолоджуйтеся курортної життям, нехай зовсім трохи, але все ж…

Заздалегідь обговоріть зі своїм чадом правила поведінки на відпочинку. Відразу позначте свої умови: скажіть, що візьмете дитини лише в в тому випадку, якщо він пообіцяє слухатися, вдень відпочивати, а ввечері лягати спати не пізніше дев’ятої години. І саме найголовніше – ніяких сліз! З першого дня дотримуйтесь цієї схеми і не давайте дитині поблажок. Візьміть з собою багато іграшок, які дитина любить найбільше. Забезпечте йому хороший дозвілля, і в цьому випадку ви не дочекаєтеся ниття і сліз. Якщо ви помічаєте, що ситуація виходить з-під контролю, і ваше чадо починає вередувати на курорті, зупиняйте его, без істерик, але дуже твердо. Покарайте малюка і витримайте паузу. Не варто відразу згладжувати конфлікти покупкою морозива або соку.

Якщо вам доведеться їхати на курорт з дітьми своїх друзів. Ще одна  поширена ситуація – ви збираєтесь без дітей, а  ваші друзі беруть із собою дітей. Ситуація критична, адже на своїх нащадків підвищити голос можна, а чужих приструнити не вийде. Постарайтеся ще до поїздки обговорити всі деталі і забезпечити собі максимальний комфорт. Якщо ви збираєтеся знімати приватний будинок, домовтеся з друзями, що у вас буде окрема кімната, яка затворюється на ключ, в іншому випадку ви опинитеся в одному приміщенні з дітьми. Особливо це стосується тих, хто їде без пари.

З початку поїздки вибудовуйте бар’єр між вами і дітьми, в іншому випадку вони сядуть вам на шию. Не зображайте приятельських стосунків. Це не означає, що з дітьми друзів не треба спілкуватися зовсім – просто тримайте дистанцію. Не дивіться з ними фільми, не ходіть разом до магазинів. Спілкуйтеся тільки в присутності їх батьків.

Ще один варіант, самий важкий – сторонні діти. Ви мріяли про тишу і спокій, але виявилося, що діти всюди: у літаку, у готелю, на пляжі. Вони бавляться і кричать, а батьки, навіть, не роблять зауважень. Нормальна людина, настроившийся на відпочинок, що таке стерпіти не зможе. Найпростіший спосіб – звернутися до порушника спокою. Правда, заклик заспокоїтися на деяких дітей зовсім не діє! Розмовляйте з дітьми на рівних. Приміром, відпочиваючи на пляжі, можна звернутися до дитини з такої фрази: «у мене сильно болить голова, не можеш ти  грати тихіше?».

Якщо діти, що живуть або відпочиваючі по сусідству з вами, виявилися некерованими, поговоріть з їх батьками. Ніколи нічого не вимагайте, оскільки це викликає агресію. Намагайтеся тільки просити, доповнюючи свої прохання вагомими аргументами. Туристів, які мріють про відпочинок без дітей, можна порадувати: не так давно по всьому світу стали відкривати готелі,  де заселення з дітьми заборонено. Вони розраховані лише на відпочинок дорослих – невеликих компаній і сімейні пари, а також молодят.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок