Макіяж очей

Як правильно нафарбувати очі? Класичний макіяж очей

Макіяж очей У кожної жінки – свої особливості обличчя та очей. Коли ми фарбуємо очі, це особливості треба враховувати. Проте є і те загальне, що підійде будь-якій жінці, і з чим надалі можна буде трохи поекспериментувати. У цій статті ми розповімо про ази макіяжу очей. Звичайно, багато хто з нас добре знайомі з цими азами, і все ж не завадить їх повторити!

Що з косметики вам знадобиться для макіяжу очей:
Тіні для вік – хоча б два відтінки: світлий і темний (але не темніше кольору ваших очей!)
Олівець для очей.
Туш для вій.
Хайлайтер, всілякі пензлики для тіней і гребінці для брів і вій – загалом, все, що є в наявності

Готуємо основу для макіяжу очей
Макіяж очей
Перш ніж фарбувати очі, треба підготувати шкіру. Подібно до того, як художник готує полотно, щоб намалювати на ньому картину. Адже на необробленому полотні, створити шедевр неможливо. По-перше, очищаємо шкіру та очі від забруднень і старої косметики – зокрема, від старої туші. Краще за все ретельно очистити шкіру. Наносимо крем для вій – для зволоження шкіри. Консилером маскуємо кола під очима. Консилер треба нанести штрихами під око і ретельно розтушувати.
Беремо хайлайтер, а якщо його немає – підуть дуже світлі перламутрові тіні. Наносимо їх на внутрішній край ока, можна трохи зайти на перенісся. Краще всього користуватися пензликом – так хайлайтер ляже тонким шаром.
А тепер припудрити всю область очей розсипчастою пудрою. Звичайно, найкраще користуватися спеціальним пухнастим пензлем!

Крок 1: Підбиваємо очі
Виділяємо лінію очей, використовуючи м’який олівець для очей. У деяких наборах тіней є кремоподібна підводка, яку потрібно наносити спеціальним пензликом. Зручно тим, що підведення можна розтушувати серед вій, тоді як олівцем цю область профарбувати проблематично.

Отже, підводимо очі по верхній лінії вій і якщо потрібно – по нижній лінії. Беремо пензлик або аплікатор і злегка розтушовуємо лінію.

Крок 2: Контури і тіні
Наносимо базову тінь: за допомогою пензля наносимо тіні середньої інтенсивності на рухому частину вій, проводячи від лінії росту вій до складки вій. Розтушовуємо контур. Беремо світлу тінь або хайлайтер. Профарбовуємо нею підбрівну кістку і додаємо відблиску у внутрішній куточок ока.
Фарбуємо контур ока тінями. Для цього беремо самі темні тіні і наносимо їх на зовнішній кут ока (приблизно 1/3 від довжини ока). Наносимо від вій до складки, змішуючи з вже нанесеними тінями, щоб колір перетікав один в одного поступово. Тепер додайте темні тіні поверх олівця для очей – це надовго збереже намальовану лінію.
А тепер очистіть ваші кисті для тіней за допомогою спрею і серветки. Спрей бризкається на серветку, потім нею протираються пензлики.

Макіяж очей
Схема класичного макіяжу очей

Крок 3: Вії
Профарбовують вії спочатку знизу, потім зверху, якщо ви бачите, що вії фарбуються погано. Поділяємо вії спеціальною щіточкою, якщо це необхідно. Наносимо другий шар, потім вії прочісуємо знову. Тепер наносимо туш на нижні вії.

Макіяж для будь-якої форми очей
Не секрет, що очі у різних жінок розрізняються за формою, а значить, і фарбувати їх треба особливим чином.

Подивіться на свої очі об’єктивно, як ніби бачите їх вперше. Чого ви хочете досягти? Чи хочете ви, щоб ваші очі стали більше? Може, хочете надати їм злегка заспаний, томний вигляд? Або зробити погляд більш пильним? Або ж безневинним? Оцініть форму ваших очей.

Зазвичай основна мета застосування тіней – зробити очі великими і мигдалеподібними – тобто підняти їх верх і назовні.

Макіяж очей мигдалеподібні очі

Якщо очі у вас великі – вибирайте більш глибокі відтінки. А жінкам з маленькими очима більше підійдуть світлі тіні.

Якщо у вас очі витрішкуваті, і ви хочете це замаскувати, накладіть темні тіні навколо них. А якщо очі запалі, то навпаки вибирайте більш світлі відтінки.

Макіяж очей
макіяж для опуклих очей

Макіяж очей макіяж для запалих очей

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com
Leave a comment ?

Коментування вимкнено Comments.

Trackbacks and Pingbacks:

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок