Рюкзак міський чи мультиспорт?

Рюкзак споривний, туристичний, велосипеднийЗбираючись в тривалий похід, потрібно правильно підібрати рюкзак. Найголовніше при його виборі, не помилитися у розмірах. Якщо ви виберете рюкзак більше, то ризикуєте тягти на собі багато непотрібного мотлоху. Якщо візьмете менше, то велика ймовірність того, що неправильного його уклавши на привалі, доведеться чіпляти речі зовні, а то і зовсім нести в руках.
Збираючись з друзями на шашлики, досить легкого рюкзака, об’ємом, приблизно, 70-90 літрів, але не забивайте його під зав’язку, залиште, про всяк випадок, в ньому трохи вільного місця.

Зібралися підкорювати гірські вершини? Для цих цілей вам підійде експедиційний рюкзак, він має найбільший об’єм, і дозволяє переносити неабияку вагу.
Вирішили прогулятися на лижах по зимовому лісі, або влітку по гриби? Тоді вибирайте трекинговий рюкзак об’ємом 50-80 літрів. Його менший обсяг застосовується для їжі, спорядження, коли похід триватиме не більше декількох днів. Каркас у цих рюкзаків виготовлений з металевих пластин або пластику.

Якщо ви готуєтеся до тривалого і складного альпіністського переходу, то крім основного експедиційного рюкзака, вам знадобитися штурмовий рюкзак. Часто альпіністи встановивши базовий табір, рухаються далі, і тягнути на собі величезний експедиційний рюкзак важко, та й непотрібно. Для цієї мети, як не можна краще, підійде штурмовий. По конструкції він схожий з трекінговим, але має об’єм всього лише 30-50 літрів, і у нього немає каркаса. Важливим аспектом в такому рюкзаку, є його мала вага і зовнішні кріплення, для піднесення його на висоту.
Захоплюєтеся гірськолижним спортом або сноубордом? Тоді зверніть увагу на гірськолижні, скітурівскі і бордерскі рюкзаки. Вони мають спеціальні кріплення
зовні-для лиж, сноуборду і лавинного спорядження, а також обладнані спеціальною пластиною, яка захищає хребет від травм і ударів при падінні.

Для велопрогулянок купить собі спеціальний велорюкзак. Вони бувають двох видів. Для одноденних походів, підійде з підвісною системою для охолодження спини і з великою кількістю спеціальних кишень, для речей першої необхідності.
Інша модель створена для тривалих переходів – це, так звані, „штани”
Вони кріпляться на багажнику велосипеда. Одна секція кріпиться зліва від колеса, інша-праворуч, а третя кріпиться зверху. Ця хитромудра конструкція дозволяє перевозити на велосипеді дуже великий обсяг багажу, який просто необхідний для тривалих сімейних подорожей. На таких рюкзаках обов’язково повинні бути
численні нашивки зі світлоповертаючим ефектом. Для тривалих і складних переходів такі рюкзаки обладнані спеціальними лямками, що дозволяють нести їх тривалий час на спині.

Тепер, коли ви знаєте про рюкзаках майже все, вам залишається лише правильно його підібрати. Радимо купувати туристичне спорядження в спеціалізованих магазинах, лише тоді ви можете бути впевнені в якості товару, що купується, застрахуєте себе від непотрібних ускладнень і зайвої переплати посередникам.
Вдалого вам подорожі, гарного відпочинку і сонячного настрою!

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок