Кольрові колготки – неповторний стиль

Кольрові колготиЗдавалося б, така дрібниця, як жіночі колготки, може перетворити будь-яку модницю. Правильно підібрані колготки можуть візуально зробити ніжки стрункішими, стати сполучною ланкою навіть між деталями одягу, що суперечать одна одній за кольором або стилем. Тому так важливо вміти підбирати колготки – не тільки класичні чорні, а й кольорові. У цьому сезоні особливо популярні колготки яскравих забарвлень. Ви не помилитеся, якщо зупините свій вибір на фіолетових, жовтих, зелених колготках. Справжній хіт сезону – колготки червоного кольору. Такі яскраві і незвичайні колготки широко представлені в колекціях Ben de Lisi, Biba, D & G, Celine і Paul Costelloe. Якщо яскравий колір не підходить вам за стилем, то не варто зневірятися, адже як і раніше популярні колготки спокійних відтінків – сірі, шоколадні, блакитні.

Навіть колготки таких відтінків можуть стати родзинкою наряду, якщо правильно поєднувати їх з іншими деталями гардеробу. Тут важливо не переборщити з яскравими кльорами. Колготки можуть поєднуватися з аксесуарами, наприклад, бути одного кольору з сумкою, браслетами або підвіскою, вони можуть бути одного кольору з туфлями, це візуально подовжить ноги. Але чим більше яскравими будуть колготки, тим спокійнішою повинні бути кольору вашого одягу, інакше ви будете виглядати занадто строкато.
Кольрові колготи

Експресивні варіанти колготок ідеальні для модної вечірки або походу на виставку, але навряд чи підійдуть до суворих офісних правил. Тому можна вибрати не кольорові колготки, а колготки з кольоровим малюнком. Це прекрасний вихід з положення для тих, хто змушений дотримуватися дрес-коду.
Кольрові колготи
У той же час можна віддати перевагу і колготкам у велику клітку. Особливо модними будуть колготки з малюнком шотландської клітини. Сама ж клітина може бути червоною, синьою, темно-зеленою. У поєднанні з діловим костюмом вони не будуть виглядати зухвало. Актуальні будь колготки з геометричним малюнком, будь то ромб, коло, квадрат або навіть трикутник.
Кольрові колготи
Так як легінси і лосини все ще в моді, то не дивно, що кольорові колготки з імітацією лосин і легінсів теж популярні. Особливим шиком вважаються колготки, що імітують панчохи – з підв’язками та мереживом. Їх не варто приховувати довгим подолом, вони створені спеціально для того, щоб привертати увагу.

Цього року дизайнери багато уваги приділили квітковим мотивам при створенні різних колекцій, тому кольорові колготки, прикрашені великими квітами, будуть хорошим вибором. Але не варто відмовлятися і від колготок, що імітують шкіру пітона або шкуру леопарда – вони будуть модним доповненням до будь-якого вбрання.
Кольрові колготи
Крім цього, у новому сезоні широко представлені фантазійні кольорові колготки з незвичайною обробкою. Як правило, це більш дорогі моделі. Колготки з вишивкою стануть вдалим доповненням до вечірньої сукні, а молодіжний стиль підтримають колготки з яскравими принтами і аплікаціями. Особливо модними вважаються колготки зі вставками з грубих щільних матеріалів – шкіри або джинсової тканини.Кольорові колготки з імітацією шва теж будуть в моді.
Кольрові колготи
Але в гонитві за модою не варто відмовлятися і від класики. Щільні колготки глибокого чорного кольору підійде до будь-якого вбрання, актуальні й білі колготки.Варто звернути увагу на сітку – вона теж в центрі уваги цього року.
Якщо ви хочете виглядати ультрамодно, спробуйте скласти наряд в єдиній кольоровій гамі. Для цього навряд чи підійдуть речі надто насичених яскравих відтінків, але, приміром, костюм ніжного вершкового кольору з аксесуарами в тон, безсумнівно, дозволить вам виділитися. Кольорові колготки – розкішне рішення для створення свого неповторного стилю, вони повинні бути присутніми в гардеробі кожної жінки.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок