Як стати перукарем, курси чи коледж?

Перукар, навчання на перукарівБагато юних дівчат і молодих людей хочуть стати перукарями. Когось ваблять постійні високі заробітки і перспективи професійного росту, інших приваблює сама можливість навчитися творити красу, робити оточуючих людей і самих себе трохи красивішим. Треті прагнуть реалізувати свої таланти та творчі здібності у цій дивно різноманітній та цікавій області діяльності. І звичайно, кожен з них задається питанням про те, де можна придбати бажану професію і стати перукарем.

Що вибрати: коледж чи курси?
Кожен, бажаючий поповнити і без того широкі ряди майстрів-перукарів, може піти двома шляхами: пройти короткострокові професійні курси перукарів або вступити в спеціалізоване училище або коледж.

Сьогодні найбільшим попитом користується найшвидший шлях отримання даної професії – курси перукарів. Тривалість навчання тут складає від 1 до 9 місяців. За цей термін учні отримують всі необхідні базові знання, що стосуються складів фарб, варіантів стрижок, технологій укладок. Крім того, вони знайомляться з основними особливостями і видами хімічних завивок, та перукарським мистецтвом взагалі.
Заняття на курсах максимально насичені інформацією. Вони можуть проводитися або щовечора, або раз на тиждень (тривалістю 5 годин). У першому випадку такі курси зачісок потрібно буде відвідувати протягом 1-3,5 місяців, а в другому -5-9 місяців.

Після освоєння теоретичних знань учні отримують можливість відпрацювати і закріпити їх на практиці. І тут все залежить від рівня навчального закладу, наявності експериментального майданчика і її оснащення сучасним обладнанням. Тому вибираючи курси, необхідно поцікавитися про те, де і яким чином будуть проходити практичні заняття. Крім того, важливо заздалегідь довідатися про викладацький склад і можливості подальшого працевлаштування.

Багато що залежить і від самих слухачів. Адже хтось не уявляє свого життя без відвідування виставок та майстер-класів, а інші – задовольняються тільки салонною практикою і приватними клієнтами. І хоча кожен з них має непогані заробітки, все ж прагнення до підвищення своєї кваліфікації, отримання нових знань багатогранних може дати набагато більше і дозволити зайняти власну нішу – стати світовою знаменитістю, відкрити приватний салон і т.п.
Тому вивчивши всі премудрості, нюанси і секрети однієї спеціалізації (наприклад, перукаря-універсала), учні можуть освоїти і інші різновиди перукарської діяльності (зокрема, відвідуючи курси весільних зачісок). Причому зробити це в будь-який час.

Спеціалізований коледж або училище є ще однією можливістю отримати престижну і затребувану професію перукаря. Сюди можна вступити після 9-го класу загальноосвітньої школи. Однак навчання тут займає трохи більше часу і складає більше 2 років. Після закінчення даного навчального закладу учні отримують диплом про початкову професійну освіту, і до того часу, як їх однолітки закінчують 11 клас, вони вже можуть працювати за професією.

Після закінчення спеціалізованих навчальних закладів, в яких даються тільки основні знання, багато хто з молодих фахівців підвищують свій професійний рівень, отримуючи спеціалізацію на курсах навчання перукарів, наприклад, на курсах колористики або перукарів-візажистів. Адже вони чудово усвідомлюють, що фахівців широкого профілю сьогодні дуже багато, а ось професіоналів вищої категорії, що володіють знаннями в галузі інноваційних технологій обробки волосся і стрижок, катастрофічно не вистачає. А адже саме вони – професіонали, які мають секретами побудови неймовірних зачісок і актуальними знаннями сучасних технологій, креативні, молоді та творчі – так необхідні сучасним роботодавцям.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com
Leave a comment ?

Коментування вимкнено Comments.

  1. Я вважаю що для того що б стати справжнім перукарем потрібно звичайно вчиться не на курсах а в училищі. Оскільки курси це швидкоплинне, там багато чому не навчать.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок