Що брати з собою на гірськолижний курорт

Гірські лижіГірські лижі – це не що інше, як справжня казка: чисте, свіже гірське повітря, пухнастий сніг, пишність пейзажів, неймовірно синє небо, круті серпантини і неземної краси гори. Гірськолижний відпочинок приваблює безліч людей зі всієї земної кулі, продовжуючи залишатися найпопулярнішим видом активного відпочинку для людей різного віку.

Для того щоб відпочинок проходив приємно і комфортно, необхідно підготуватися до нього заздалегідь. Незважаючи на те, що сучасні гірськолижні курорти надають туристам все необхідне спорядження напрокат, обов’язково складіть список речей, без яких вам просто ніяк не обійтися в такій поїздці.

Необхідно взяти з собою теплий одяг – рукавички, светри, шапки, шкарпетки. Вам знадобляться спеціальні лижні рукавички з непромокаючої тканини, а також термічні футболки та тренувальні штани. Такий одяг водонепроникний, щільно прилягає до тіла і підтримує оптимальну постійну температуру незалежно від сили вітру та температури повітря. Шкарпетки краще брати спеціальні, але можна обійтись і звичайними теплими шкарпетками, але з довгими халявами майже до колін, щоб не натерти ноги лижними черевиками.

Що стосується головного убору, то райдужні мрії з приводу того, як ефектно ви будете виглядати з розгорнутими волоссям на вершині гори, забудьте – на вершину ви доберетеся обвішані бурульками.

Вибираючи светр, – шукайте золоту середину, важливо, щоб светр був не надто теплим, але і не зовсім тонким. Крім лижних черевиків, які можна взяти напрокат разом з лижним спорядженням, вам знадобляться звичайні черевики, які повинні бути теплими і непромокаючими.

Якщо гірські лижі можна взяти напрокат, то без покупки теплого і зручного обмундирування не обійтися. Сучасні лижні костюми шиють з особливою мембранної тканини. Вибираючи костюм, поцікавтеся у продавця коефіцієнтами водостійкості і паропроникністю.

Перший з них показує, яку кількість води може витримати тканина, перш ніж почне промокати. А другий каже про те, яка кількість пара пропустить квадратний метр тканини за добу. Чим вище коефіцієнти водостійкості і паропроникності, тим краще.

Чому віддати перевагу – комбінезону або куртці з штанами, вирішувати вам. До недавнього часу комбінезони були більш популярні, оскільки захищали від снігу краще, ніж куртка і брюки. Сучасні ж куртки свого господаря в образу не дадуть. Вони мають внутрішню підстібку на резинці. Остання надійно захищає від проникнення снігу всередину. Крім того, якщо стане жарко, куртку можна зняти.

Не обійтися вам і без лижної маски, яка захистить очі від сильного вітру при стрімких спусках і сніжних бурях.

Незважаючи на те, що медпункти на лижних курортах працюють цілодобово, рекомендується мати при собі власну аптечку. Низька для жителів нашої країни температура повітря на гірськолижних курортах може викликати нездужання, простудні захворювання, що супроводжуються головними болями, кашлем і нежиттю.

У таких випадках добре мати при собі якийсь спосіб від застуди та грипу, засоби для полегшення болю і зниження температури, і псевдоефедрину, що сприяє полегшенню стану закладеності носа, завдяки чому в порівнянні з іншими ліками він забезпечує більш швидке, ефективне і тривалий вплив при простудних захворюваннях і грипі.

Можна захопити з собою MP3-плеєр з улюбленою музикою. Але пам’ятайте музика відволікає від лиж, якщо ви не впевнені в своїх вміннях, краще обійтись без музики.

Як це не дивно звучить, але вам знадобиться крем від засмаги. При гарній погоді в горах дуже легко обгоріти.

Ну і звичайно, яка поїздка без фотоапарата – щоб закарбувати у всій красі пережиті пригоди!

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок