Як привернути увагу хлопця: «незначні» деталі

Як привернути увагуЗвичайно, яскрава помада, довгі, хвилясті по плечі волосся, шпильки і міні – все це працює. Але, може варто опанувати і менш агресивні прийоми, які привернуть його увагу?

Як можна привернути увагу хлопця

Мобільник
Ви виходите з кімнати, коли дзвонить ваш телефон, щоб поговорити спокійно? Можливо, це варто робити лише в тому випадку, якщо розмовляєте з особистим лікарем, старенькою бабусею чи з його можливим конкурентом. У всіх інших випадках – дозвольте йому слухати.

Справа в тому, що при розмові по телефону трохи змінюється тембр голосу, інтонація, особливо якщо співрозмовник викликає у вас симпатію: адже ми не можемо його бачити, і намагаємося передати йому теплі почуття за допомогою голосу, підсвідомо додаючи йому м’якості, скрадливості. І наш голос стає сексуальніше з точки зору чоловічого сприйняття! А значить, у вас є прекрасна можливість продемонструвати свою сексуальність ненав’язливо, побічно, немов не прагнучи справити враження на конкретного чоловіка.

Гудзики на кофтині або притягуємо увагу
Облягаючі водолазки, складні конструкції з перехресних лямок – все це прекрасно, але ніщо так не розбурхує чоловічу уяву, як дівчина в кофтині або плаття на гудзиках. Нехай він подумки розстібає їх одну за одною. Можна трошки допомогти йому, залишивши незастебнутими одну або дві верхні, але не більше! Інакше це буде розцінено як занадто відвертий сексуальний заклик.

Волосок на одязі або захоплюємо увагу
Можна знайти волосок, невидимий для сторонніх очей (або навіть існуючий тільки у вашій уяві), і почати приводити в порядок свій костюм – це мимоволі приверне його увагу до тієї частини тіла, яку ви легенько обтрушуєте пальчиками. Він сприйме це як жест призову, але не явний, а завуальований.

А можна струсити волосок і з його мужнього плеча – той, хто вам подобається, сприйме це як прояву турботи і ніжності – а що може бути приємніше для сильної статі!

Їжа та вино або зображуємо із себе «здобич»
Їжа та жінка сприймаються на рівні чоловічого інстинкту як «здобич». Саме тут коріння приказки про шлях до серця чоловіка через шлунок. Подумайте, чи випадково зображували художники минулого прекрасних жінок з келихами вина, в «компанії» фруктів і навіть дичиною? Необхідно посилити його потяг до себе – почастуєте чим-небудь смачненьким, хоча б цукеркою.

Потягнулися й інші привабливі жести
Жінка, що тягнеться до чогось, що знаходиться далеко або високо, будь то дверцята антресолей або капот машини, виглядає дуже ефектно: живіт втягнутий, м’язи напружені … Повірте, він мимоволі може замилуватися вами, особливо якщо ви при цьому ще встанете на носочки і запрокинете голову.

Але, перш ніж спокушати кавалера подібним чином, прикиньте, чи дозволяє ваш одяг виглядати ефектно в такій позі? Утеплені колготки, штанці з утяжкою або розтягнута маєчка в цій ситуації явно не додадуть вам чарівності.

Чоловічі «штучки» або зносимо «дах» хлопцю
Як думаєте, що подумає чоловік, коли ви отримаєте з свого клатча, скажімо, плоскогубці? Це дасть йому привід трохи пожартувати, а вам – посміятися у відповідь. А також у вас буде нетривіальна тема для взаємного обговорення. Не так вже й мало, правда? А навіщо тягати в сумочці плоскогубці або будь-яку іншу чисто «чоловічу» штуковину? Придумайте оригінальне пояснення. А може, вони вам дійсно потрібні?

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок