Як зберегти свої груди

Мрієте про пишні груди? Забудьте про ваги! Саме до такого висновку приходять багато володарки жаданого 5-го розміру. Мрія про витончену талії набагато сильніше? Візьміть на озброєння наші поради – і неприємна перспектива споглядати в дзеркалі «вуха спанієля» замість апетитних півсфер вам не загрожує!

в центрі уваги
У якому б місці не відкладався нещасливий жир, при його винищення першої страждає наші груди. Про це сурмлять на кожному кроці, і саме це ми часто пропускаємо повз вуха.Нам все ні по чому! Якщо дієта – то сама радикальна, щоб кілограмів 10 за тиждень злетіло. А при такому розкладі в наявності (вірніше, на груди), повний комплект: розтяжки, зморшки, втрата пружності. Щоб уникнути подібного букета неприємностей, запам’ятайте:

Тихіше їдеш – далі будеш! Фахівці радять скидати вагу повільно, але вірно: не більше двох кілограмів за місяць. Як тільки вага рушила і ви почали худнути, поміняйте бюстгальтер. На жаль, про це часто забувають. Ми спішно вшиваємо одяг або з ще більшим натхненням купуємо речі на розмір менше, але на бюстгальтер, який став просторішим, увагу не звертаємо. А дарма! Груди, втрачаючи «підтримку», швидше і легше обвисають – на жаль, закон всесвітнього тяжіння ніхто не відміняв.

Оточіть свій бюст особливою увагою і турботою. А от з цього місця докладніше.
Краща «швидка допомога» для бюсту – зазвичай прохолодна вода!
Нехай у русалок немає струнких ніжок, зате їх бюст гідний захоплення. І нема чого заздрити, краще візьміть на озброєння секрети краси, які криються у воді.Просто, доступно, а головне – з біса ефективно! Доповніть традиційні водні процедури масажем: він займає хвилину, зате результат не змусить себе чекати. Масажуючи груди струменем води, ми тим самим зміцнюємо м’язи, які підтримують бюст, покращуємо місцевий кровообіг, підстьобуємо обмін речовин в клітинах і тканинах, підвищуючи їх регенерацію, тобто відновлення старих відмерлих клітин.

Для початку відрегулюйте напір води: він не повинен бути ні занадто сильним (щоб не травмувати груди!), Ні занадто слабким, інакше належного ефекту не досягти. Вода може бути будь комфортної для вас температури. Починаючи з лівих грудей, виконуйте кругові рухи (мінімум по 10 разів на кожну сторону), плавно направляючи струмінь знизу вгору, а потім до пахвових западин. Під грудьми і в області межреберья напір води і самі рухи повинні бути більш інтенсивними саме ці зони покликані підтримувати нашу груди на висоті. А ось соски і область ореолу постарайтеся обійти стороною. Тривалість процедури 8-10 хвилин. Не менш ефективний масаж розсіяним струменем, що стимулює нервові закінчення і тим самим підвищує чутливість шкіри і сосків.

Описуйте кола в напрямку від ребер до плечей, захоплюючи зону декольте, протягом 15-20 хвилин. А ще наш бюст обожнює обливання холодною водою. І не треба кривитися: подібна «екзекуція» один з найдієвіших методів збереження пружності та еластичності шкіри грудей! Наберіться мужності і візьміть за правило хоча б раз на день обливати свої принади водою.Повірте, до цієї тонізуючої процедурі ви звикнете досить швидко і замість гарячої ванни, яка, до речі, не додасть краси вашим грудям, із задоволенням будете гратися під прохолодним, а часом і дуже прохолодним душем.

Корисний також ефект контрасту чергування гарячого душу з холодним. Гаряча вода очищає шкіру, розкриває пори, розслаблює м’язи, в той час як холодна надає стимулюючої дії, посилює циркуляцію крові й підвищує тонус м’язів (нею і потрібно закінчити процедуру). Оскільки шкіра на грудях дуже погано переносить втрату вологи, після будь-яких аква процедур не забудьте побалувати бюст і зону декольте спеціальним (зволожуючим, живильним) засобом.Особливо не варто нехтувати цією порадою взимку.

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com
Leave a comment ?

Коментування вимкнено Comments.

  1. Наталя

    Повністю згодна.Я,нажаль,раніше не дуже турбувалась про груди,а коли різко скинула зайву вагу дуже про це пожалкувала.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок