Бюстгальтер шкідливий елемент жіночого гардеробу?

Бюстгалтер шкода чи користьЧоловіки, як відомо, дуже цінують в жінці розум. Особливо вони люблять, щоб при ходьбі він трохи підстрибував. Ось для того, щоб по ходу справи все це підстрибувало, пружини і хвилювало, світ створив величезну індустрію дамської білизни.

Бюстгальтер є обов’язковим елементом жіночого гардеробу.Бюстгальтер крім своїх функцій виконує завдання елемента спокушання і прикраси, адже дівчина завжди виглядає еротично в красивій нижній білизні.

Проте, німецькі медики, спільно зі швейникам, що працюють над тим, яким має бути білизна сучасної здорової жінки, прийшли до наступного висновку – бюстгальтер слід носити не більше шести-восьми годин на день.

Провівши численні опитування та тестування в групах ризику, вже американські, дослідники прийшли до невтішного висновку: шанс захворіти на рак молочної залози у жінок, що не користуються бюстгальтером, в 21 разів менше, ніж у всіх інших. А ризик появи захворювання у тих носять цей предмет туалету не довше 12 годин на добу на 10% більше в порівнянні з тими, хто не носить його взагалі. Можливість же захворіти раком молочної залози у жінок, що носять бюстгальтер протягом усього дня, в 125 разів вище, ніж у жінок, що взагалі не користуються ним.

Поради, що знижують вірогідність попадання в групу ризику:
Ніколи не лягайте спати в бюстгальтері – це найнебезпечніший фактор ризику!

Ніколи не купуйте тісний бюстгальтер.
Уникайте бюстгальтерів, що підводять груди (а не просто підтримують).
Відмовтеся від бюстгальтерів з синтетичними прокладками, що створюють «ефект парника».

Найбільш небезпечний бюстгальтер без бретелей – вага грудей повністю припадає на його бічні сторони, а це прямий тиск на лімфатичні вузли.
Кращий спосіб поводження з бюстгальтером – зовсім не користуватися ним.
Звичайно ж, скористатися шостю радою ми, навряд чи, зможемо, тому давайте слідувати хоча б першим п’яти пунктам.

Проте, виникає природне запитання: а як бути після пологів і годування, коли колишні форми здаються недосяжною мрією?

Відповідь американських вчених: робити фізичні вправи, масажі з маслами і кремами і нарешті – з розумом підбирати одяг. Наприклад, уникати обтягуючих кофтинок типу боді з низьким вирізом, вибирати вільні блузи з м’якими складочками. Щоб відвернути увагу від своїх грудей, яка, як вам здається, далека від колишньої величі, використовуйте яскраві прикраси і красиві пояса, навчитеся красиво драпірувати груди і плечі шовковими шарфами і хусткам. І, подумайте, може і правда, зовсім відмовитися від бюстгальтера!

Перш, ніж слідувати цій пораді американських дослідників, давайте згадаємо позитивні сторони використання бюстгальтера.Бюстгальтер (звичайно ж, правильно підібраний) захищає груди від випадкових побутових травм (у тому числі в громадському транспорті та на тренуваннях), та й просто від незручного руху на власній кухні.

А що стосується ризику захворіти раком молочної залози, то такі фактори як куріння, надмірний засмага, неправильне харчування, навколишнє середовище, стреси – ось справжні винуватці онкологічних захворювань. І ще – бережіть груди від ударів та опіків (будь-яких), не захоплюйтеся масажем, регулярно обстежтеся у мамолога (або, хоча б, гінеколога), щомісяця проводите самодіагностику – ці профілактичні заходи дійсно знижують ризик. І … все-таки, не забувайте дотримуватися п’яти радам!

Якісні українські меблі з дерева retro-mebli.com

Comments are closed.

сім'я | стиль | навчання | модний одяг | макіяж | краса | кохання | косметика | корисні продукти | корисні поради | здорове харчування | здорова шкіра | взаєморозуміння | активний відпочинок